Iepazīstieties ar mūsu terapeitiem

Īstas Taizemes masāžas eksperti

Mūsu terapeitu un masāžas speciālistu komanda ir mūsu darba un studiju sirds un dvēsele. Tā veidota, lai nodrošinātu Jums nepārspējamas un īstenas Taizemes masāžas pieredzi. Mēs lepojamies ar to, kā rūpīgi izvēlamies pašus pieredzējušākos speciālistus no viņu dzimtās Taizemes. Viņi visi dziļi pārzina senās Taizemes masāžas metodes un visaptverošas dziedināšanas praksi, kas ir nodota no paaudzes paaudzē.

Katrs no mūsu terapeitiem piedāvā savu unikālo prasmju un zināšanu kopumu, lai nodrošinātu, ka jūsu Taizemes masāžas pieredze ir neaizmirstama. Mūsu komanda ir apmācīta dažādos masāžas stilos, tostarp tradicionālajā Taizemes masāžā, dziļo audu masāžā, aromterapijā un refleksoloģijā. Papildus mūsu vietējiem Taizemes terapeitiem mums ir arī sporta masāžas speciālists, kas nodrošina mūsu klientu specifiskas prasības.

Mūsu terapeitiem ir viņu darbs ir dzīve, un viņi apņemas sniegt visaugstākā līmeņa pakalpojumu, nodrošinot, ka jūsu masāžas pieredze ir gan atjaunojoša, gan pārveidojoša, gan atmiņā paliekoša. Viņi regulāri papildina savas zināšanas un pilnveido savas metodes, lai saglabātu izcilību masāžas terapijas jomā, vienlaikus saglabājot bagātīgās tradīcijas Taizemes dziedināšanas praksē.

Mūsu studijās jūs varat sagaidīt siltu un viesmīlīgu vidi, kur mūsu terapeiti patiesi rūpējas par jūsu labsajūtu. Viņi veltīs laiku, lai izprastu jūsu vēlmes, uzklausīs jūsu bažas un novērtēs jūsu individuālās vajadzības, lai izveidotu personalizētu plānu, kas atbilst jūsu unikālajām prasībām.

Izbaudiet īstenas Taizemes masāžas dziedinošo spēku, ko sniedz mūsu augsti kvalificēti terapeiti. Ļaujiet viņiem vadīt jūs ceļojumā uz relaksāciju, līdzsvaru un vispārējo labsajūtu, nodrošinot jums patiesi dabisku un pārveidojošu Taizemes masāžas pieredzi.

Mēs saprotam, cik svarīgi ir iepazīties ar terapeitiem, kuri palīdzēs jums ceļojumā uz relaksāciju un labsajūtu.
Lai uzzinātu vairāk par katru no mūsu talantīgajiem speciālistiem, vienkārši noklikšķiniet uz zemāk redzamajām fotogrāfijām, lai uzzinātu vairāk par katru terapeitu un atrastu savām vajadzībām un vēlmēm atbilstošu speciālistu. Iepazīstieties ar mūsu komandu un ļaujiet viņiem jūs vest uz patiesi autentisku un atjaunojošu Taizemes masāžas pieredzi.

Reservation Request

By submitting, you confirm that you have read and during your visit will follow our Etiquette and rules.

For more information on how we process your personal data, see our Privacy Policy.

After filling this form we will contact you to confirm the reservation based on availability!

Although this is not a live availability form, it greatly helps us gather your preferred appointment details and come back to you with a confirmation or other available times. For the reasons our service availability constantly changes, we cannot guarantee availability until we have confirmed that.

We will respond to you as soon as possible within our working hours. 

We are confident you will enjoy your experience at Thai Lotus and we look forward to welcome you on your selected date and time.

You can also inquire about availability or make a reservation by Calling us

Rezervēt

Iesniedzot pieteikumu, Jūs apliecināt, ka iepazināties ar un ievērosiet mūsu studiju Etiķeti un noteikumus.

Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus, skatiet mūsu Privātuma politiku.

Pēc formas aizpildīšanas mēs ar Jums sazināsimies, lai apstiprinātu rezervēto procedūru un laiku!

Mēs ar Jums sazināsimies mūsu studiju darba laikā, lai apstiprinātu pieteikto laiku vai piedāvātu citu (gadījumos, ja brīvu vietu nebūs). 

Pieparasījums un pieejamie laiki regulāri mainās, un diemžēl mēs nevaram garantēt pieejamību jūsu izvēlētajā datumā un laikā pirms esam to apstiprinājuši. 

Gaidām Jūs mūsu studijās, lai izbaudītu visu, ko sniedz Taizemes masāžas procedūras! :) 

Ja vēlaties, ir iespējams arī veikt rezervāciju, piezvanot mums!

Paldies!

Jūsu pieteikums ir saņemts

Mēs drīz ar Jums sazināsimies, lai apstiprinātu pieteikto laiku (vai piedāvātu citu gadījumā, ja brīvu vietu nebūs). Mēs ar Jums sazināsimies mūsu studiju darba laikā. 

Tā kā pieparasījums regulāri mainās, mēs nevaram garantēt pieejamību jūsu izvēlētajā datumā un laikā.

Ja Jūs vēlaties sazināties ar mums nekavējoties, lūgums zvanīt kādai no mūsu studijām!