Amber Sea Hotel & SPA studija

Klusa atpūta viesnīcā Amber Sea Hotel & SPA

Dzintaru prospekts 68,
Jūrmala
(+371) 28656464

Atklājiet mūsu Amber Sea Studiju Dzintaros, Jūrmalā, kas atrodas elegantajā viesnīcā Amber Sea Hotel & SPA Jūrmalā. Šī mierīgā vieta piedāvā nomierinošu atmosfēru tiem, kas meklē mierīgu atpūtu tikai dažu soļu attālumā no pludmales. Dzintaru klusā apkārtne apvienojumā ar mūsu meistarīgajiem taizemiešu masāžas pakalpojumiem rada nepārspējamu relaksācijas un atjaunošanās pieredzi.

Mūsu studija Amber Sea Studio ne tikai atrodas netālu no pludmales, bet arī piedāvā plašas viesnīcas ērtības. Kā viesim jums būs pieejama viesnīcas sauna, atvērta terase un bezmaksas autostāvvieta, lai jūsu viesošanās būtu pēc iespējas ērtāka un patīkamāka.

Mūsu Amber Sea studijas klusā vide padara to par ideālu izvēli gan viesnīcas viesiem, gan apmeklētājiem, kas vēlas atpūsties un atjaunot spēkus. Iegrimstiet mūsu studijas nomierinošajā atmosfērā, kur mūsu prasmīgie terapeiti pielāgos jūsu taizemiešu masāžas pieredzi jūsu unikālajām vajadzībām un vēlmēm.

Mūsu studija Amber Sea Studio atrodas labākajā vietā, un tā ir viegli pieejama un piedāvā izcilas ērtības. Izbaudiet nesteidzīgu pastaigu gar gleznaino piekrasti vai apmeklējuma laikā izmantojiet viesnīcas papildu iespējas.

Aizbrauciet uz mūsu Jūrmalas, Amber Sea studiju, lai izbaudītu patiesi atjaunojošu Taizemes masāžu Latvijas piekrastes skaistuma ielokā. Ļaujiet mums sniegt jums miera un relaksācijas oāzi, kas ļaus jums justies atsvaidzinātiem un atdzīvinātiem.

Mūsu studijas

VIP Bulduri

51B Vidus prospekts,
Jūrmala

Amber Sea studija

Dzintaru prospekts 68, 
Jūrmala

Reservation Request

By submitting, you confirm that you have read and during your visit will follow our Etiquette and rules.

For more information on how we process your personal data, see our Privacy Policy.

After filling this form we will contact you to confirm the reservation based on availability!

Although this is not a live availability form, it greatly helps us gather your preferred appointment details and come back to you with a confirmation or other available times. For the reasons our service availability constantly changes, we cannot guarantee availability until we have confirmed that.

We will respond to you as soon as possible within our working hours. 

We are confident you will enjoy your experience at Thai Lotus and we look forward to welcome you on your selected date and time.

You can also inquire about availability or make a reservation by Calling us

Rezervēt

Iesniedzot pieteikumu, Jūs apliecināt, ka iepazināties ar un ievērosiet mūsu studiju Etiķeti un noteikumus.

Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus, skatiet mūsu Privātuma politiku.

Pēc formas aizpildīšanas mēs ar Jums sazināsimies, lai apstiprinātu rezervēto procedūru un laiku!

Mēs ar Jums sazināsimies mūsu studiju darba laikā, lai apstiprinātu pieteikto laiku vai piedāvātu citu (gadījumos, ja brīvu vietu nebūs). 

Pieparasījums un pieejamie laiki regulāri mainās, un diemžēl mēs nevaram garantēt pieejamību jūsu izvēlētajā datumā un laikā pirms esam to apstiprinājuši. 

Gaidām Jūs mūsu studijās, lai izbaudītu visu, ko sniedz Taizemes masāžas procedūras! :) 

Ja vēlaties, ir iespējams arī veikt rezervāciju, piezvanot mums!

Paldies!

Jūsu pieteikums ir saņemts

Mēs drīz ar Jums sazināsimies, lai apstiprinātu pieteikto laiku (vai piedāvātu citu gadījumā, ja brīvu vietu nebūs). Mēs ar Jums sazināsimies mūsu studiju darba laikā. 

Tā kā pieparasījums regulāri mainās, mēs nevaram garantēt pieejamību jūsu izvēlētajā datumā un laikā.

Ja Jūs vēlaties sazināties ar mums nekavējoties, lūgums zvanīt kādai no mūsu studijām!