Mūsu studijas

Atklājiet klusumu labākajās vietās

Laipni lūgti mūsu īpašajās Taizemes masāžas studijās, kas ir radītas, lai pārceltu jūs uz miera un atjaunotnes pasauli. Mēs lepojamies ar to, ka piedāvājam savus pakalpojumus trīs labākajās vietās: vien no tām atrodas klusākajā un prestižākajā Rīgas rajonā, Klusajā centrā, un pārējāš divas – mūsu skaistajā piejūras pilsētā Jūrmalā. Mūsu studijas ir veidotas tā, lai nodrošinātu jums mierīgu un rāmu atmosfēru, kas veicina relaksāciju un labsajūtu.

Mūsu augsti kvalificētu terapeitu komanda strādā visās trijās studijās, nodrošinot, ka neatkarīgi no izvēlētās atrašanās vietas jums ir pieejams vēlamais speciālists. Mēs saprotam, cik svarīga ir konsekvence un pazīstamība, veidojot ciešas attiecības starp mūsu klientiem un terapeitiem. Tāpēc mēs piešķiram prioritāti elastīgumam un ērtībām, sniedzot jums iespēju izbaudīt sava iecienītā terapeita zināšanas jebkurā no mūsu filiālēm.

Katrai no mūsu studijām ir ērta piekļuve, tāpēc pie mums var ērti nokļūt ar automašīnu vai sabiedrisko transportu. Mūsu mērķis ir padarīt jūsu pieredzi pēc iespējas brīvāku no stresa, sākot no brīža, kad ieejat mūsu durvīs, līdz pat brīdim, kad iznākat atsvaidzināts un atdzīvināts. Mūsu uzmanība detaļām un apņemšanās nodrošināt izcilu apkalpošanu garantē, ka jebkurā no mūsu studijām jūs saņemsiet nepārspējamu taizemiešu masāžas pieredzi.

Lai vēl vairāk atvieglotu jūsu ērtības, zemāk esam izveidojuši ātras saites, kas palīdzēs jums tieši piezvanīt uz vēlamo studiju vai piekļūt braukšanas un pastaigu norādījumiem, izmantojot Google Maps. Izvēlieties vēlamo vietu un ļaujiet mums jūs pavadīt ceļojumā uz relaksāciju un atjaunošanos kādā no mūsu izsmalcinātajām Taizemes masāžas studijām.

VIP Bulduri

51B Vidus prospekts,
Jūrmala

Amber Sea studija

Dzintaru prospekts 68,
Jūrmala

Reservation Request

By submitting, you confirm that you have read and during your visit will follow our Etiquette and rules.

For more information on how we process your personal data, see our Privacy Policy.

After filling this form we will contact you to confirm the reservation based on availability!

Although this is not a live availability form, it greatly helps us gather your preferred appointment details and come back to you with a confirmation or other available times. For the reasons our service availability constantly changes, we cannot guarantee availability until we have confirmed that.

We will respond to you as soon as possible within our working hours. 

We are confident you will enjoy your experience at Thai Lotus and we look forward to welcome you on your selected date and time.

You can also inquire about availability or make a reservation by Calling us

Rezervēt

Iesniedzot pieteikumu, Jūs apliecināt, ka iepazināties ar un ievērosiet mūsu studiju Etiķeti un noteikumus.

Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus, skatiet mūsu Privātuma politiku.

Pēc formas aizpildīšanas mēs ar Jums sazināsimies, lai apstiprinātu rezervēto procedūru un laiku!

Mēs ar Jums sazināsimies mūsu studiju darba laikā, lai apstiprinātu pieteikto laiku vai piedāvātu citu (gadījumos, ja brīvu vietu nebūs). 

Pieparasījums un pieejamie laiki regulāri mainās, un diemžēl mēs nevaram garantēt pieejamību jūsu izvēlētajā datumā un laikā pirms esam to apstiprinājuši. 

Gaidām Jūs mūsu studijās, lai izbaudītu visu, ko sniedz Taizemes masāžas procedūras! :) 

Ja vēlaties, ir iespējams arī veikt rezervāciju, piezvanot mums!

Paldies!

Jūsu pieteikums ir saņemts

Mēs drīz ar Jums sazināsimies, lai apstiprinātu pieteikto laiku (vai piedāvātu citu gadījumā, ja brīvu vietu nebūs). Mēs ar Jums sazināsimies mūsu studiju darba laikā. 

Tā kā pieparasījums regulāri mainās, mēs nevaram garantēt pieejamību jūsu izvēlētajā datumā un laikā.

Ja Jūs vēlaties sazināties ar mums nekavējoties, lūgums zvanīt kādai no mūsu studijām!