Thai Lotus dāvanu kartes

Izbaudiet dāvināšanas prieku ar Thai Lotus dāvanu kartēm

Pārsteidziet savus tuviniekus, draugus vai kolēģus ar relaksācijas un miera dāvanu, izmantojot Taizemes Lotus dāvanu karti. Mūsu dāvanu kartes sniedz lielisku iespēju dalīties ar īstenas Taizemes masāžas atjaunojošo pieredzi, ļaujot saņēmējam izvēlēties kādu no mūsu plašā pakalpojumu klāsta, kas pielāgots viņu unikālajām vēlmēm un vajadzībām.

Veiciet pasūtījumu te

Dāvanu kartes var iegādāties par jebkuru vēlamo summu vai uz konkrētu masāžu, tādējādi nodrošinot elastīgu un pārdomātu dāvanu, ko novērtēs ikviens. Lai padarītu jūsu dāvanu vēl īpašāku, mēs piedāvājam skaisti noformētu kartiņu un aploksni par papildu 5,00 €, ko var saņemt jebkurā no mūsu studijām.

Tiem, kas dod priekšroku digitālajam variantam, mēs piedāvājam arī elektroniskās dāvanu kartes, kuras var nosūtīt uz jūsu e-pastu 24 stundu laikā pēc maksājuma veikšanas. Gan fiziskās, gan elektroniskās dāvanu kartes ir izmantojamas sešus mēnešus, tādējādi dāvanu saņēmējiem ir pietiekami daudz laika, lai ieplānotu savu ideālo masāžas pieredzi.

Kā pateicības apliecinājumu mēs ar prieku piedāvājam bezmaksas piegādi uz jebkuru vietu Rīgā vai Jūrmalā dāvanu kartēm ar vērtību sākot no 300 eiro. Vienkārši aizpildiet šajā lapā esošo pieprasījuma formu, lai pasūtītu dāvanu karti, ievadītu vēlamo vērtību un sniegtu visu nepieciešamo informāciju, kas nodrošinās ātru sagatavošanu mūsu pusē un ērtu saņemšanu Jums.

Dāviniet atpūtu un harmoniju ar Thai Lotus dāvanu karti un ļaujiet saviem mīļajiem pašiem atklāt autentiskas Taizemes masāžas pārveidojošo spēku.

Reservation Request

By submitting, you confirm that you have read and during your visit will follow our Etiquette and rules.

For more information on how we process your personal data, see our Privacy Policy.

After filling this form we will contact you to confirm the reservation based on availability!

Although this is not a live availability form, it greatly helps us gather your preferred appointment details and come back to you with a confirmation or other available times. For the reasons our service availability constantly changes, we cannot guarantee availability until we have confirmed that.

We will respond to you as soon as possible within our working hours. 

We are confident you will enjoy your experience at Thai Lotus and we look forward to welcome you on your selected date and time.

You can also inquire about availability or make a reservation by Calling us

Rezervēt

Iesniedzot pieteikumu, Jūs apliecināt, ka iepazināties ar un ievērosiet mūsu studiju Etiķeti un noteikumus.

Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus, skatiet mūsu Privātuma politiku.

Pēc formas aizpildīšanas mēs ar Jums sazināsimies, lai apstiprinātu rezervēto procedūru un laiku!

Mēs ar Jums sazināsimies mūsu studiju darba laikā, lai apstiprinātu pieteikto laiku vai piedāvātu citu (gadījumos, ja brīvu vietu nebūs). 

Pieparasījums un pieejamie laiki regulāri mainās, un diemžēl mēs nevaram garantēt pieejamību jūsu izvēlētajā datumā un laikā pirms esam to apstiprinājuši. 

Gaidām Jūs mūsu studijās, lai izbaudītu visu, ko sniedz Taizemes masāžas procedūras! :) 

Ja vēlaties, ir iespējams arī veikt rezervāciju, piezvanot mums!

Paldies!

Jūsu pieteikums ir saņemts

Mēs drīz ar Jums sazināsimies, lai apstiprinātu pieteikto laiku (vai piedāvātu citu gadījumā, ja brīvu vietu nebūs). Mēs ar Jums sazināsimies mūsu studiju darba laikā. 

Tā kā pieparasījums regulāri mainās, mēs nevaram garantēt pieejamību jūsu izvēlētajā datumā un laikā.

Ja Jūs vēlaties sazināties ar mums nekavējoties, lūgums zvanīt kādai no mūsu studijām!