VIP Bulduri masāžas studija

Atpūtas oāze dažu soļu attālumā no pludmales

51B Vidus prospekts,
Jūrmala
(+371) 28656464

Mūsu studija Bulduri atrodas pašā Jūrmalas rosīgākā rajona apkaimē, piedāvājot it kā atkāpi no pilsētas dinamiskās enerģijas tomēr saglabājot soļa attāluma piekļuvi vietām, kur kūsā dzīve, īpaši jau vasaras sezonā. Mūsu studija atrodas tikai 3 minūšu gājiena attālumā no pludmales, un tā ir ideāls galamērķis tiem, kas meklē atpūtu un atjaunošanos jūras piekrastes dabas skaistuma ielokā.

Mūsu Bulduri studijas izcilā atrašanās vieta ļauj bez piepūles apvienot atpūtas dienu pludmalē ar baudpilnu Taizemes masāžas seansu. Iegremdējiet sevi mūsu studijas klusumā, kur mūsu prasmīgie terapeiti sniegs jums atjaunojošu masāžu, kas pielāgota jūsu īpašajām vajadzībām.

Papildus tam, ka mūsu studija Bulduri atrodas netālu no pludmales, to ieskauj dzīvīga apkaime, tāpēc tā ir ideāla izvēle gan vietējiem iedzīvotājiem, gan viesiem. Izbaudiet nesteidzīgu pastaigu pa burvīgajām ieliņām, izpētiet tuvumā esošos veikalus un kafejnīcas vai izbaudiet gardu maltīti kādā no daudzajiem vietējiem restorāniem.

Pieejamība un ērtības mums ir ļoti svarīgas, un mūsu studija Bulduros, Jūrmalā nodrošina abas šīs iespējas. Studija ir viegli sasniedzama ar sabiedrisko transportu, bet tiem, kas izvēlas braukt ar auto, ir pieejama autostāvvieta apkārtnē.

Izbaudiet unikālu atpūtas, ērtību un dabas skaistuma apvienojumu mūsu studijā Bulduros, Jūrmalā. Mēs aicinām Jūs pievienoties mums, lai izbaudītu neaizmirstamu taizemiešu masāžas pieredzi tikai dažu soļu attālumā no burvīgās Jūrmalas pludmales.

Mūsu studijas

VIP Bulduri

51B Vidus prospekts,
Jūrmala

Amber Sea studija

Dzintaru prospekts 68, 
Jūrmala

Reservation Request

By submitting, you confirm that you have read and during your visit will follow our Etiquette and rules.

For more information on how we process your personal data, see our Privacy Policy.

After filling this form we will contact you to confirm the reservation based on availability!

Although this is not a live availability form, it greatly helps us gather your preferred appointment details and come back to you with a confirmation or other available times. For the reasons our service availability constantly changes, we cannot guarantee availability until we have confirmed that.

We will respond to you as soon as possible within our working hours. 

We are confident you will enjoy your experience at Thai Lotus and we look forward to welcome you on your selected date and time.

You can also inquire about availability or make a reservation by Calling us

Rezervēt

Iesniedzot pieteikumu, Jūs apliecināt, ka iepazināties ar un ievērosiet mūsu studiju Etiķeti un noteikumus.

Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus, skatiet mūsu Privātuma politiku.

Pēc formas aizpildīšanas mēs ar Jums sazināsimies, lai apstiprinātu rezervēto procedūru un laiku!

Mēs ar Jums sazināsimies mūsu studiju darba laikā, lai apstiprinātu pieteikto laiku vai piedāvātu citu (gadījumos, ja brīvu vietu nebūs). 

Pieparasījums un pieejamie laiki regulāri mainās, un diemžēl mēs nevaram garantēt pieejamību jūsu izvēlētajā datumā un laikā pirms esam to apstiprinājuši. 

Gaidām Jūs mūsu studijās, lai izbaudītu visu, ko sniedz Taizemes masāžas procedūras! :) 

Ja vēlaties, ir iespējams arī veikt rezervāciju, piezvanot mums!

Paldies!

Jūsu pieteikums ir saņemts

Mēs drīz ar Jums sazināsimies, lai apstiprinātu pieteikto laiku (vai piedāvātu citu gadījumā, ja brīvu vietu nebūs). Mēs ar Jums sazināsimies mūsu studiju darba laikā. 

Tā kā pieparasījums regulāri mainās, mēs nevaram garantēt pieejamību jūsu izvēlētajā datumā un laikā.

Ja Jūs vēlaties sazināties ar mums nekavējoties, lūgums zvanīt kādai no mūsu studijām!