Par Thai Lotus

Vairāk kā 10 gadi īstenas Taizemes masāžas un tradīciju

Laipni lūgti Thai Lotus, kur mēs vairāk kā desmit gadus sniedzam īstas Taizemes masāžas pakalpojumus mūsu klientiem. Kā uzticams un atzīts nu jau brends, mēs lepojamies ar savu apņemšanos nodrošināt izcilu apkalpošanu un spēju sniegt patiesi atjaunojošu pieredzi visiem, kas ienāk pie mūsu durvīm.

Thai Lotus studijās ir mūsu augsti kvalificētu terapeitu komanda, dzimuši, auguši un skolojušies Taizemē, kur katrs iemieso šīs noslēpumainās zemes bagāto kultūru un tradīcijas. Mūsu terapeitiem ir visaugstākā līmeņa apmācība, kas nodrošina, ka mūsu klienti saņem īstu un neviltotu Taizemes masāžu.

Senā Taizemes masāžas māksla aizsākās pirms vairāk nekā 2500 gadiem un tiek nodota no paaudzes paaudzē. Šī dziedināšanas tradīcija ir attīstījusies laika gaitā, asimilējot tradicionālās ķīniešu medicīnas, jogas un gadsimtiem seno Taizemes meistaru gudrību elementus. Mūsu procedūras ir paredzētas, lai uzlabotu asinsriti, mazinātu pietūkumu, mazinātu stresu un atjaunotu līdzsvaru gan ķermenī, gan prātā.

Mūsu stāsts aizsākās pirms vairāk nekā desmit gadiem ar misiju sniegt mūsu klientiem Latvijā tradicionālās Taizemes medicīnas un spa rituālu ārstniecisko spēku. Kopš tā laika mēs esam kļuvuši par uzticamu un iecienītu Taizemes masāžas studiju tīklu ar uzticamu klientu loku, kas atgriežas atkal un atkal, lai izbaudītu mūsu procedūru sniegtās priekšrocības.

Mēs uzskatām, ka veselīgu ķermeni rada harmoniskas enerģijas līdzsvars, un ka masāža ir neatņemama sastāvdaļa, lai uzturētu šo līdzsvaru. Mūsu spa programmas ir rūpīgi izstrādātas, pamatojoties uz klasiskajām Taizemes metodēm, piedāvājot holistisku pieeju veselībai un labsajūtai.

Mēs aicinām jūs apmeklēt mūsu patīkamāš studijas, kur jūs sagaidīs nomierinošs ēterisko eļļu aromāts un maigas nomierinošas mūzikas skaņas. Piedzīvojiet īstas Taizemes masāžas dziedinošo spēku un ļaujiet mūsu prasmīgajiem terapeitiem pavadīt jūs relaksācijas un atjaunošanās ceļojumā.

Atklājiet Thai Lotus burvību un pievienojieties daudziem, kas mūsu mierpilnajās svētvietās ir atraduši atjaunošanos un pārvērtības. Dodieties ceļojumā, lai atjaunotu, pabarotu un atjaunotu gan ķermeni, gan dvēseli.

Mūsu studijas

VIP Bulduri

51B Vidus prospekts,
Jūrmala

Amber Sea studija

Dzintaru prospekts 68,
Jūrmala

Reservation Request

By submitting, you confirm that you have read and during your visit will follow our Etiquette and rules.

For more information on how we process your personal data, see our Privacy Policy.

After filling this form we will contact you to confirm the reservation based on availability!

Although this is not a live availability form, it greatly helps us gather your preferred appointment details and come back to you with a confirmation or other available times. For the reasons our service availability constantly changes, we cannot guarantee availability until we have confirmed that.

We will respond to you as soon as possible within our working hours. 

We are confident you will enjoy your experience at Thai Lotus and we look forward to welcome you on your selected date and time.

You can also inquire about availability or make a reservation by Calling us

Rezervēt

Iesniedzot pieteikumu, Jūs apliecināt, ka iepazināties ar un ievērosiet mūsu studiju Etiķeti un noteikumus.

Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus, skatiet mūsu Privātuma politiku.

Pēc formas aizpildīšanas mēs ar Jums sazināsimies, lai apstiprinātu rezervēto procedūru un laiku!

Mēs ar Jums sazināsimies mūsu studiju darba laikā, lai apstiprinātu pieteikto laiku vai piedāvātu citu (gadījumos, ja brīvu vietu nebūs). 

Pieparasījums un pieejamie laiki regulāri mainās, un diemžēl mēs nevaram garantēt pieejamību jūsu izvēlētajā datumā un laikā pirms esam to apstiprinājuši. 

Gaidām Jūs mūsu studijās, lai izbaudītu visu, ko sniedz Taizemes masāžas procedūras! :) 

Ja vēlaties, ir iespējams arī veikt rezervāciju, piezvanot mums!

Paldies!

Jūsu pieteikums ir saņemts

Mēs drīz ar Jums sazināsimies, lai apstiprinātu pieteikto laiku (vai piedāvātu citu gadījumā, ja brīvu vietu nebūs). Mēs ar Jums sazināsimies mūsu studiju darba laikā. 

Tā kā pieparasījums regulāri mainās, mēs nevaram garantēt pieejamību jūsu izvēlētajā datumā un laikā.

Ja Jūs vēlaties sazināties ar mums nekavējoties, lūgums zvanīt kādai no mūsu studijām!