Daniils

Mūsu Taizemes masāžas studijas komandas pilntiesīgs dalībnieks, kurš sniedz savu pieredzi stiepšanās un sporta masāžas jomā, lai nodrošinātu specializētas procedūras, kas pielāgotas jūsu unikālajām vajadzībām. Kā augsti kvalificēts terapeits Daniils palīdz klientiem uzlabot viņu lokanību, mazināt muskuļu sasprindzinājumu un uzlabot vispārējo sportisko sniegumu.

Daniilam ir dziļa izpratne par cilvēka ķermeni un tā mehāniku, kas ļauj viņam efektīvi risināt visdažādākās problēmas, sākot ar hroniskām sāpēm un muskuļu sasprindzinājumu un beidzot ar atjaunošanos pēc treniņa un traumu profilaksi. Viņa pieeja apvieno labākās tradicionālās Taizemes masāžas metodes ar progresīvām stiepšanās un sporta masāžas metodēm, lai sniegtu patiesi personalizētu pieredzi.

Neatkarīgi no tā, vai esat sportists, kas vēlas uzlabot savu sniegumu, atveseļojaties pēc traumas vai vienkārši meklējat veidu, kā uzlabot savu lokanību un mobilitāti, Daniila specializētās procedūras ir izstrādātas, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu mērķus. Viņa patiesā aizrautība palīdzēt klientiem un apņemšanās sekot līdzi jaunākajiem sasniegumiem masāžas terapijā padara viņu par izcilu izvēli tiem, kas meklē mērķtiecīgu, uz rezultātu vērstu ārstēšanu.

Iepazīstieties ar Daniilu un uzziniet, kā viņa zināšanas stiepšanās un sporta masāžas jomā var veicināt jūsu vispārējo labsajūtu. Kā daļa no mūsu Taizemes masāžas studijas komandas, Daniils ir šeit, lai palīdzētu jums uzlabot elastību, samazināt muskuļu sasprindzinājumu un sasniegt optimālus sportiskos rezultātus.

Mūsu terapeiti

Reservation Request

By submitting, you confirm that you have read and during your visit will follow our Etiquette and rules.

For more information on how we process your personal data, see our Privacy Policy.

After filling this form we will contact you to confirm the reservation based on availability!

Although this is not a live availability form, it greatly helps us gather your preferred appointment details and come back to you with a confirmation or other available times. For the reasons our service availability constantly changes, we cannot guarantee availability until we have confirmed that.

We will respond to you as soon as possible within our working hours. 

We are confident you will enjoy your experience at Thai Lotus and we look forward to welcome you on your selected date and time.

You can also inquire about availability or make a reservation by Calling us

Rezervēt

Iesniedzot pieteikumu, Jūs apliecināt, ka iepazināties ar un ievērosiet mūsu studiju Etiķeti un noteikumus.

Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus, skatiet mūsu Privātuma politiku.

Pēc formas aizpildīšanas mēs ar Jums sazināsimies, lai apstiprinātu rezervēto procedūru un laiku!

Mēs ar Jums sazināsimies mūsu studiju darba laikā, lai apstiprinātu pieteikto laiku vai piedāvātu citu (gadījumos, ja brīvu vietu nebūs). 

Pieparasījums un pieejamie laiki regulāri mainās, un diemžēl mēs nevaram garantēt pieejamību jūsu izvēlētajā datumā un laikā pirms esam to apstiprinājuši. 

Gaidām Jūs mūsu studijās, lai izbaudītu visu, ko sniedz Taizemes masāžas procedūras! :) 

Ja vēlaties, ir iespējams arī veikt rezervāciju, piezvanot mums!

Paldies!

Jūsu pieteikums ir saņemts

Mēs drīz ar Jums sazināsimies, lai apstiprinātu pieteikto laiku (vai piedāvātu citu gadījumā, ja brīvu vietu nebūs). Mēs ar Jums sazināsimies mūsu studiju darba laikā. 

Tā kā pieparasījums regulāri mainās, mēs nevaram garantēt pieejamību jūsu izvēlētajā datumā un laikā.

Ja Jūs vēlaties sazināties ar mums nekavējoties, lūgums zvanīt kādai no mūsu studijām!