Privātuma politika

Pēdējo reizi atjaunināts: 12.04.2023

Thai Lotus (“mēs”, “mums” vai “mūsu”) vada Thai Lotus tīmekļa vietni (turpmāk tekstā – “Pakalpojums”).

Šajā lapā jūs tiekat informēts par mūsu politikām attiecībā uz personas datu vākšanu, izmantošanu un izpaušanu, kad izmantojat mūsu Pakalpojumu, kā arī par iespējām, kas jums ir saistītas ar šiem datiem. Mēs izmantojam jūsu datus, lai nodrošinātu un uzlabotu Pakalpojumu. Izmantojot Pakalpojumu, jūs piekrītat informācijas vākšanai un izmantošanai saskaņā ar šo politiku.

Mēs esam apņēmušies aizsargāt jūsu privātumu un nodrošināt, ka jūsu personiskā informācija tiek apstrādāta droši un atbildīgi saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu (GDPR). Mūsu juridiskās personas nosaukums ir SIA SEMPO, kas atrodas Latvijā.

 1. Informācijas vākšana un izmantošana

Mēs apkopojam dažāda veida informāciju dažādiem mērķiem, lai sniegtu un uzlabotu jums sniegto Pakalpojumu.

Personas dati

Izmantojot mūsu Pakalpojumu, mēs varam lūgt jums sniegt mums noteiktu personiski identificējamu informāciju, ko var izmantot, lai ar jums sazinātos vai jūs identificētu (“Personas dati”). Personu identificējošā informācija var ietvert, bet ne tikai:

 • E-pasta adrese
 • Vārds un uzvārds
 • Tālruņa numurs

Lietošanas dati

Mēs varam arī vākt informāciju par to, kā tiek piekļūts Pakalpojumam un kā tas tiek izmantots (“Lietošanas dati”). Šie lietošanas dati var ietvert tādu informāciju kā jūsu datora interneta protokola adrese (piemēram, IP adrese), pārlūkprogrammas tips, pārlūkprogrammas versija, mūsu Pakalpojuma lapas, kuras jūs apmeklējat, apmeklējuma laiks un datums, šajās lapās pavadītais laiks, unikālie ierīces identifikatori un citi diagnostikas dati.

 1. Datu izmantošana

Thai Lotus izmanto savāktos datus dažādiem mērķiem:

 • Lai nodrošinātu un uzturētu mūsu Pakalpojumu
 • Lai jūs informētu par izmaiņām mūsu Pakalpojumā.
 • Lai ļautu jums piedalīties mūsu Pakalpojuma interaktīvajās funkcijās, ja jūs to izvēlaties.
 • Sniegt atbalstu klientiem
 • Lai apkopotu analīzi vai vērtīgu informāciju, lai mēs varētu uzlabot savu Pakalpojumu.
 • Lai uzraudzītu mūsu Pakalpojuma izmantošanu
 • Lai atklātu, novērstu un risinātu tehniskas problēmas.
 1. Datu saglabāšana

Thai Lotus saglabās jūsu personas datus tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams šajā konfidencialitātes politikā izklāstītajiem mērķiem. Mēs saglabāsim un izmantosim jūsu Personas datus, ciktāl tas nepieciešams, lai izpildītu savas juridiskās saistības (piemēram, ja mums ir pienākums saglabāt jūsu datus, lai ievērotu piemērojamos tiesību aktus), risinātu strīdus un īstenotu savus juridiskos līgumus un politikas.

Thai Lotus saglabās arī lietošanas datus iekšējās analīzes vajadzībām. Lietošanas dati parasti tiek glabāti īsāku laiku, izņemot gadījumus, kad šie dati tiek izmantoti, lai stiprinātu mūsu Pakalpojuma drošību vai uzlabotu tā funkcionalitāti, vai kad mums ir juridisks pienākums glabāt šos datus ilgāku laiku.

 1. Datu pārsūtīšana

Jūsu informācija, tostarp Personas dati, var tikt pārsūtīta uz datoriem, kas atrodas ārpus jūsu valsts, provinces, valsts vai citas valsts jurisdikcijas, kur datu aizsardzības likumi var atšķirties no jūsu jurisdikcijas likumiem.

Ja atrodaties ārpus Latvijas un izvēlaties sniegt mums informāciju, lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs pārsūtām datus, tostarp Personas datus, uz Latviju un apstrādājam tos tur.

Jūsu piekrišana šai konfidencialitātes politikai, kam seko šādas informācijas iesniegšana, ir jūsu piekrišana šādai pārsūtīšanai.

Thai Lotus veiks visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka jūsu dati tiek apstrādāti droši un saskaņā ar šo privātuma politiku, un jūsu personas dati netiks nodoti organizācijai vai valstij, ja vien netiek īstenota atbilstoša kontrole, tostarp jūsu datu un citas personas informācijas drošība.

 1. Datu izpaušana

Mēs varam izpaust jūsu Personas datus, ja labticīgi uzskatām, ka šāda rīcība ir nepieciešama, lai:

 • Lai izpildītu juridisku pienākumu
 • Lai aizsargātu un aizstāvētu Thai Lotus tiesības vai īpašumu.
 • Lai novērstu vai izmeklētu iespējamus pārkāpumus saistībā ar Pakalpojumu.
 • lai aizsargātu Pakalpojuma lietotāju vai sabiedrības personisko drošību.
 • Lai pasargātu no juridiskās atbildības
 1. Datu drošība

Mums ir svarīga jūsu datu drošība, taču atcerieties, ka neviena datu pārraides pa internetu metode vai elektroniskās uzglabāšanas metode nav 100% droša. Lai gan mēs cenšamies izmantot komerciāli pieņemamus līdzekļus, lai aizsargātu jūsu Personas datus, mēs nevaram garantēt to pilnīgu drošību.

 1. Jūsu tiesības

Thai Lotus mērķis ir veikt saprātīgus pasākumus, lai jūs varētu labot, grozīt, dzēst vai ierobežot savu personas datu izmantošanu.

Kad vien tas ir iespējams, varat atjaunināt savus Personas datus tieši konta iestatījumu sadaļā. Ja nevarat mainīt savus Personas datus, lūdzu, sazinieties ar mums, lai veiktu nepieciešamās izmaiņas.

Noteiktos apstākļos jums ir tiesības:

 • Piekļūt mūsu rīcībā esošajiem jūsu Personas datiem un saņemt to kopiju.
 • Lai labotu jebkādus par jums glabātos neprecīzus personas datus.
 • Pieprasīt par jums glabāto Personas datu dzēšanu.

Jums ir tiesības uz datu pārnesamību attiecībā uz informāciju, ko sniedzat Thai Lotus. Jūs varat pieprasīt saņemt savu Personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā, lai varētu tos pārvaldīt un pārvietot.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, pirms atbildēt uz šādiem pieprasījumiem, mēs varam lūgt jums pārbaudīt savu identitāti.

 1. Izmaiņas šajā privātuma politikā

Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt savu privātuma politiku. Par jebkādām izmaiņām mēs jūs informēsim, publicējot jauno privātuma politiku šajā lapā.

Pirms izmaiņu stāšanās spēkā mēs jūs par to informēsim, izmantojot e-pastu un/vai redzamu paziņojumu mūsu Pakalpojumā, un atjaunināsim datumu “Pēdējo reizi atjaunināts” šīs konfidencialitātes politikas augšdaļā.

Iesakām periodiski pārskatīt šo privātuma politiku, lai uzzinātu par jebkādām izmaiņām. Izmaiņas šajā privātuma politikā stājas spēkā, kad tās tiek publicētas šajā lapā.

 1. Sazinieties ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par šo privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@thailotus.lv.

Izmantojot mūsu Pakalpojumu, jūs apliecināt, ka esat izlasījis un sapratis mūsu privātuma politiku un piekrītat tās noteikumiem.

Reservation Request

By submitting, you confirm that you have read and during your visit will follow our Etiquette and rules.

For more information on how we process your personal data, see our Privacy Policy.

After filling this form we will contact you to confirm the reservation based on availability!

Although this is not a live availability form, it greatly helps us gather your preferred appointment details and come back to you with a confirmation or other available times. For the reasons our service availability constantly changes, we cannot guarantee availability until we have confirmed that.

We will respond to you as soon as possible within our working hours. 

We are confident you will enjoy your experience at Thai Lotus and we look forward to welcome you on your selected date and time.

You can also inquire about availability or make a reservation by Calling us

Rezervēt

Iesniedzot pieteikumu, Jūs apliecināt, ka iepazināties ar un ievērosiet mūsu studiju Etiķeti un noteikumus.

Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus, skatiet mūsu Privātuma politiku.

Pēc formas aizpildīšanas mēs ar Jums sazināsimies, lai apstiprinātu rezervēto procedūru un laiku!

Mēs ar Jums sazināsimies mūsu studiju darba laikā, lai apstiprinātu pieteikto laiku vai piedāvātu citu (gadījumos, ja brīvu vietu nebūs). 

Pieparasījums un pieejamie laiki regulāri mainās, un diemžēl mēs nevaram garantēt pieejamību jūsu izvēlētajā datumā un laikā pirms esam to apstiprinājuši. 

Gaidām Jūs mūsu studijās, lai izbaudītu visu, ko sniedz Taizemes masāžas procedūras! :) 

Ja vēlaties, ir iespējams arī veikt rezervāciju, piezvanot mums!

Paldies!

Jūsu pieteikums ir saņemts

Mēs drīz ar Jums sazināsimies, lai apstiprinātu pieteikto laiku (vai piedāvātu citu gadījumā, ja brīvu vietu nebūs). Mēs ar Jums sazināsimies mūsu studiju darba laikā. 

Tā kā pieparasījums regulāri mainās, mēs nevaram garantēt pieejamību jūsu izvēlētajā datumā un laikā.

Ja Jūs vēlaties sazināties ar mums nekavējoties, lūgums zvanīt kādai no mūsu studijām!